W dniu 19.12.2019r w szkołach Profesja w Radomiu uczniowie, nauczyciele i dyrekcja uczestniczyli w uroczystej akademii z akazji Świąt Bożego Narodzenia. Spotkaliśmy się, aby poznać tradycje nocy wigilijnej i złożyć sobie życzenia bożonarodzeniowe. W miłej i świątecznej atmosferze wysłuchaliśmy kolęd, piosenek świątecznych oraz programu artystycznego przygotowanego przez uczniów szkół Profesja.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z tej uroczystości

 

W dniu dzisiejszym tj. 17.12.2019r. natąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą ozdobę choinkową. Po burzliwych obradach jury podjęło decyzję, że zwycięzcami są uczniowie z klasy 2TŻ, którzy wykonali przepiękne, lukrowane piernicznki. Gratulujemy wszystkim uczestikom.2019 12 17 800x600 667x500

 

            Dnia 12 listopada 2019 w szkołach Profesja w Radomiu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Inscenizacja miała na celu przypomnieć ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas wspomnienia tamtych dni. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Uczniowie przedstawili sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Uczniowie szkół Profesja recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne, które pozwoliły zrozumieć problemy i dramaty walczących o niepodległość  rodaków.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej uroczystości

 

Czytaj więcej...

 

                W dniu 8 listopada 2019 o godz. 11.11 na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży nasza Szkoła włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewała 4-zwrotkowy hymn narodowy. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”.

Zapraszamy  do obejrzenia filmu z tego wydarzenia

 

              W szkołach Profesja odbył się pokaz z udzielania pierwszej pomocy. Ratownik  medyczny przekazał uczniom podstawowe zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Zademonstrował prawidłowe przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo – oddechowej w przypadku osób dorosłych i dzieci oraz ułożenie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej.

Wszyscy uczniowie mieli możliwość wykorzystania swojej wiedzy w ćwiczeniach praktycznych.

Dziękujemy Panu ratownikowi za udzielenie cennych rad i wskazówek.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia

 

       Dnia 30 października 2019r., na podstawie obowiązujących przepisów związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym, w szkołach Profesja w Radomiu odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

   

Czytaj więcej...

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl