Tryb nauczania: dziennypieczatka bezplatne2

Czas trwania nauki: 4 lata ( w przypadku absolwentów gimnazjum)  albo 5 lat ( w przypadku absolwentów 8-letniej szkoły postawowej)

Na podbudowie gimnazjum

• Technik usług fryzjerskich
  • Technik informatyk
  • Technik budownictwa
  • Technik pojazdów samochodowych
  • Technik spedytor
  • Technik usług kelnerskich -NOWOŚĆ!!!
  • Technik organizacji turystyki -NOWOŚĆ!!!
  • Technik organizacji reklamy
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Technik technologii żywności
  • Kelner
  • Technik logistyk
  • Technik obsługi turystycznej
  • Technik handlowiec
  • Technik ekonomista

WYKAZ  DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO PRZYJĘCIA UCZNIA  DO SZKOŁY:

Zajęcia we wszystkich szkołach dla młodzieży odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Uczeń otrzymuje BEZPŁATNIE legitymację szkolną oraz niezbędne zaświadczenia potwierdzające status ucznia.

Zapisy prowadzi i bliższych informacji udziela:

sekretariat szkoły w Radomiu

ul. Biznesowa 7 (teren dawnych Zakładów Metalowych, za sklepem LedaSport),  Tel. 48 360 13 56

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego kierunku, skontaktuj się z sekretariatem.