Dyrektor szkół  podstawowych dla młodzieży i dla dorosłych  "PROFESJA"  w Radomiu

informuje, że w dniach 30, 31 marca 2020 oraz 01 kwietnia 2020 zostanie przeprowadzony próbny egzamin ósmoklasisty.

Uczniowie/ słuchacze, którzy zechcą wziąć udział w próbnym egzaminie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub OKE  Warszawa – rozwiązują zadania w domu.  Szczegóły informacji poniżej : https://www.oke.waw.pl/files/oke_waw_210320200324%20Pr%c3%b3ba%20E8.pdf.pdf

Uczniowie/ słuchacze  mogą przesłać rozwiązania zadań na adres mailowy sekretariatu szkoły pamiętając o podpisaniu pracy.

Przeczytaj gdzie pobrać i jak pracować z arkuszami

PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY 2020

Dyrektor szkół    "PROFESJA"  w Radomiu  informuje, że w dniach od 02 kwietnia 2020 do  08 kwietnia 2020 zostanie przeprowadzony próbny egzamin maturalny. Uczniowie/ słuchacze, którzy zechcą wziąć udział w próbnym egzaminie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub OKE  Warszawa – rozwiązują zadania w domu.  Szczegóły informacji znajdziesz tutaj

Dyrektor  Szkół  "PROFESJA"  w Radomiu na prośbę Mazowieckiej Policji zamieszcza w załączeniu komunikaty skierowane do: rodziców, opiekunów, uczniów i słuchaczy , związane z sytuacją epidemiologiczną  KLIKNIJ TUTAJ

Od 30 marca br. ruszyły pierwsze lekcje z TVP. Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. Pasmo to skierowane jest do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Sponsorem projektu „Szkoła z TVP” jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Zapraszamy do oglądania!