Dyrektor szkół  podstawowych dla młodzieży i dla dorosłych  "PROFESJA"  w Radomiu 

informuje, że w dniach 30, 31 marca 2020 oraz 01 kwietnia 2020 zostanie przeprowadzony próbny egzamin ósmoklasisty.

Uczniowie/ słuchacze, którzy zechcą wziąć udział w próbnym egzaminie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub OKE  Warszawa – rozwiązują zadania w domu.  Szczegóły informacji poniżej : https://www.oke.waw.pl/files/oke_waw_210320200324%20Pr%c3%b3ba%20E8.pdf.pdf

Uczniowie/ słuchacze  mogą przesłać rozwiązania zadań na adres mailowy sekretariatu szkoły pamiętając o podpisaniu pracy.

Przeczytaj gdzie pobrać i jak pracować z arkuszami

 


PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY 2020

Dyrektor szkół    "PROFESJA"  w Radomiu  informuje, że w dniach od 02 kwietnia 2020 do  08 kwietnia 2020 zostanie przeprowadzony próbny egzamin maturalny. Uczniowie/ słuchacze, którzy zechcą wziąć udział w próbnym egzaminie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub OKE  Warszawa – rozwiązują zadania w domu.  Szczegóły informacji znajdziesz tutaj


   Dyrektor  Szkół  "PROFESJA"  w Radomiu na prośbę Mazowieckiej Policji zamieszcza w załączeniu komunikaty skierowane do: rodziców, opiekunów, uczniów i słuchaczy , związane z sytuacją epidemiologiczną  KLIKNIJ TUTAJ


 Od 30 marca br. ruszyły pierwsze lekcje z TVP. Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. Pasmo to skierowane jest do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Sponsorem projektu „Szkoła z TVP” jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Zapraszamy do oglądania!

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl