Szanowni Państwo, Droga Młodzieży,

W dniach od 12 do 25 marca 2020r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W związku z powyższym od czwartku tj.  od 12 marca do 25 marca 2020 r. włącznie  w Niepublicznych Szkołach „ PROFESJA”  w Radomiu zajęcia są zawieszone, uczniowie    nie przychodzą do szkół.

Uczniowie będący młodocianymi pracownikami – realizujący przysposobienie do pracy                (szkoła podstawowa kl. 7 i 8) oraz zajęcia praktyczne u pracodawcy  (szkoła branżowa I stopnia – kl. 1 BSP, 1 BSG, 2 BS) - nie uczęszczają do szkoły.  Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach.

POWYŻSZE ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DOTYCZY TAKŻE SŁUCHACZY W  SZKOŁACH „PROFESJA” DLA DOROSŁYCH – ZJAZD 14 – 15 MARCA 2020R. NA CHWILĘ  OBECNĄ ZOSTAJE ODWOŁANY.

DRODZY RODZICE,

-  zachęcajcie dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;

-   rygorystycznie przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie;
 -   śledźcie na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Beata Karolak  - dyrektor szkół „PROFESJA”