Szanowni Państwo, Droga Młodzieży,

W dniach od 12 do 25 marca 2020r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W związku z powyższym od czwartku tj.  od 12 marca do 25 marca 2020 r. włącznie  w Niepublicznych Szkołach „ PROFESJA”  w Radomiu zajęcia są zawieszone, uczniowie    nie przychodzą do szkół.

Uczniowie będący młodocianymi pracownikami – realizujący przysposobienie do pracy                (szkoła podstawowa kl. 7 i 8) oraz zajęcia praktyczne u pracodawcy  (szkoła branżowa I stopnia – kl. 1 BSP, 1 BSG, 2 BS) - nie uczęszczają do szkoły.  Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach.

POWYŻSZE ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DOTYCZY TAKŻE SŁUCHACZY W  SZKOŁACH „PROFESJA” DLA DOROSŁYCH – ZJAZD 14 – 15 MARCA 2020R. NA CHWILĘ  OBECNĄ ZOSTAJE ODWOŁANY.

DRODZY RODZICE,

 -  zachęcajcie dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;

 -   rygorystycznie przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie;
 -   śledźcie na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

 

Z poważaniem


Beata Karolak  - dyrektor szkół „PROFESJA”

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl