W dniu 25 października 2019r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach gry w piłkę nożną współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w ramach XVI Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Pierwszy mecz w turnieju uczniowie rozegrali z drużyną Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu. Zawodnicy reprezentujący Szkoły "PROFESJA" przeważali w każdym elemencie gry, kontrolowali przebieg spotkania, pewnie wygrywając 6:0. Następne spotkanie w ramach turnieju czeka naszych zawodników w środę 30 paździenika 2019r., kiedy to zmierzą się z zawodnikami reprezentującymi III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu oraz Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Mocno trzymamy kciuki za równie udane spotkania.

Któtki filmik pokazuje duże zaangażowanie naszych zawodników - zapraszamy do obejrzenia

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl