W dniu 25 października 2019r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach gry w piłkę nożną współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w ramach XVI Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Pierwszy mecz w turnieju uczniowie rozegrali z drużyną Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu. Zawodnicy reprezentujący Szkoły "PROFESJA" przeważali w każdym elemencie gry, kontrolowali przebieg spotkania, pewnie wygrywając 6:0. Następne spotkanie w ramach turnieju czeka naszych zawodników w środę 30 paździenika 2019r., kiedy to zmierzą się z zawodnikami reprezentującymi III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu oraz Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Mocno trzymamy kciuki za równie udane spotkania.

Któtki filmik pokazuje duże zaangażowanie naszych zawodników - zapraszamy do obejrzenia