10 października 2019 uczniowie szkół Profesja wybrali się do kręgielni.

Młodzież miała okazję przekonać się, że gra w kręgle to nie tylko zabawa, ale sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu. Rywalizacja o punkty dostarczyła uczniom silnych emocji.  Bardzo szybko wśród graczy wyłonili się liderzy. Po dwóch godzinach gry wciąż nie mieliśmy dość, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wszystkich zachęcamy do podnoszenia sprawności fizycznej grając w kręgle:) Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia na naszym profesyjnym kanale