Wcześniej niż przewidziano, bo już w środę 19 czerwca 2019 r. w Niepublicznych Szkołach „PROFESJA” w Radomiu rozbrzmiał ostatni dzwonek roku 2018/2019.

Młodzież wraz z Rodzicami, Nauczycielami i Dyrekcją zgromadziła się na uroczystej Akademii  podsumowującej rok szkolny. Nie zabrakło wspólnych wspomnień, satysfakcji  z osiąganych sukcesów i refleksji. Dla wielu uczniów wręczanie nagród i wyróżnień,  nie tylko za wyniki  w nauce, ale także zaangażowanych w życie szkoły, było ogromną niespodzianką, były nawet łzy radości.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! 

Uczniowie programem artystycznym wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud i wszelką pomoc.

Rok 2018 / 2019 dla całej społeczności szkolnej był rokiem wyjątkowym, dużo się działo przez cały rok a młodzież aktywnie i chętnie uczestniczyła we wszystkich działaniach, najważniejsze  i z których jesteśmy dumni to:

- 5 lecie istnienia szkół „PROFESJA” w Radomiu,  

- 100 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę i bicie rekordu dla NIEPODLEGŁEJ,

- wyróżnienie dla dwóch uczniów – stypendystów stypendium Prezesa Rady Ministrów,

-  po raz ostatni przeprowadzony egzamin gimnazjalny i po raz pierwszy egzamin ósmoklasisty,

- ukończenie szkoły z wyróżnieniem przez ucznia Technikum

- po raz pierwszy promocje z wyróżnieniem przez uczennice Szkoły Branżowej
I Stopnia,

- ostatni absolwenci wygasających szkół - Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

- pierwsi absolwenci Liceum Ogólnokształcącego dla młodzieży i ośmioletniej Szkoły podstawowej.  

        Wszystkim Nauczycielom, uczniom i ich rodzicom podziękowano za życzliwość, zaangażowanie i przekazaną wiedzę, życząc bezpiecznego i udanego wypoczynku! 

 

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl