W dniu 23 maja 2019 w Iłży odbyły się pierwsze w historii Szkół „PROFESJA” w Radomiu zawody wędkarskie o „ PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY”.

   W zawodach wzięło udział 7 uczniów – zgodnie z obowiązującą w regulaminie metodą na spławik lub grunt oraz obowiązkiem korzystania z haczyków bezzadziorowych. Uczniowie byli bardzo profesjonalnie przygotowani do zawodów, posiadali swój sprzęt wędkarski, namioty i płaszcze przeciwdeszczowe.

   Mimo brzydkiej pogody, padającego deszczu i chłodu oraz przy wsparciu dopingujących uczniów z klasy 2 BK , sprostali wymogom regulaminu i łowili całkiem pokaźne ryby. Wszystkie ryby – nawet te najmniejsze, były skrupulatnie ważone a wyniki zapisywane. Rekordzista uczeń kl. 3  GA  Michał Burek wyłowił „sztukę” – Amura - o wadze 3800 g, liczyła się każda ilość złowionych ryb - ta najmniejsza ilość liczyła łącznie 110 gram.

     Pierwsze miejsce zajął uczeń kl. 1 BS Nemeczek Mateusz z wynikiem 10.858 gram, drugie uczeń kl. 3 GA Michał Burek z wynikiem 6600 gram,  zaś trzecie miejsce, przegrywając tylko o 10 gram - uczennica kl. 1 TF Weronika Czachór z wynikiem 5590 gram.

     Każda złowiona ryba i rybka, po zważeniu była natychmiast wypuszczana do wody.

     Na zakończenie konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy, zwycięzcom puchary i nagrody w postaci profesjonalnych akcesoriów wędkarskich, zaś dla wszystkich uczestników zorganizowano poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla i gorącej herbaty, który przygotowali uczniowie klasy 2 BK w zawodzie kucharz.

   Mimo, iż przemoczeni i zziębnięci wszyscy wracali bardzo zadowoleni, prosząc o zorganizowanie kolejnej edycji zawodów w przyszłym roku szkolnym.

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl