29 kwietnia 2019r. w Szkołach „PROFESJA” w Radomiu odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, którą rozpoczęto wprowadzeniem flagi państwowej oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Uczennice i uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia, które przyczyniły się do uchwalenia pierwszej w Europie konstytucji oraz pozostałych świąt majowych 1 maja - Święto Pracy i Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy oraz 2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wspomniano również o 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej  w dniu 1 maja 2004 r. Uroczystość uświetniły wspaniałe recytacje poezji, której towarzyszyły muzyka i patriotyczne pieśni. Społeczność szkolna z zaciekawieniem  przysłuchiwała się lekcji historii uzupełnionej bardzo obrazowo przedstawioną prezentacją multimedialną, przygotowaną pod kierunkiem nauczycieli – Elżbiety Gniadek i Anny Ociepki

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor Beata Karolak, która podziękowała uczniom oraz nauczycielom za przygotowanie uroczystości oraz  przypomnienie i upamiętnienie tak ważnych dla Polaków rocznic bo święta majowe to nie tylko dni wolne od zajęć dydaktycznych ale przede wszystkim szczególna lekcja historii dla wszystkich Rodaków.

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl