W dniu 26 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów Technikum oraz Liceum Ogólnokształcącego „PROFESJA”
w Radomiu, a także słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych szkół wchodzących w skład „ PROFESJI” w Radomiu i w Zwoleniu. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Beata Karolak słowami „Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu”. To najlepsze motto dla tegorocznych, wyjątkowych absolwentów. W roku szkolnym 2018/2019 szkołę ukończyło 53 uczniów i słuchaczy uzyskując upragnione wykształcenie średnie.

Wśród uczniów znaleźli się też uczniowie, którzy kończyli szkołę z wyróżnieniem, otrzymując świadectwo z biało - czerwonym paskiem. Dla rodziców wyróżnionych uczniów wręczono listy gratulacyjne.

Uczniowie klas kończących przygotowali ślubowanie….. zaś uczniowie klas młodszych złożyli życzenia swoim starszym kolegom……..

Pani Dyrektor pogratulowała absolwentom, życzyła połamania pióra maturzystom i samych sukcesów wszystkim absolwentom. Najlepszych oraz najbardziej zaangażowanych w prace na rzecz szkoły, aż 30 absolwentów uhonorowała nagrodami i dyplomami. Przedstawiciele uczniów i słuchaczy podziękowali Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za życzliwość, zaangażowanie
i przekazana wiedzę, życząc dalszych sukcesów. Były to bardzo wzruszające chwile, pojawiły się łzy. Na zakończenie wszyscy z ogromna radością pozowali do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.