W dniu 26 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów Technikum oraz Liceum Ogólnokształcącego „PROFESJA”
w Radomiu, a także słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych szkół wchodzących w skład „ PROFESJI” w Radomiu i w Zwoleniu. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Beata Karolak słowami „Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu”. To najlepsze motto dla tegorocznych, wyjątkowych absolwentów. W roku szkolnym 2018/2019 szkołę ukończyło 53 uczniów i słuchaczy uzyskując upragnione wykształcenie średnie.

Wśród uczniów znaleźli się też uczniowie, którzy kończyli szkołę z wyróżnieniem, otrzymując świadectwo z biało - czerwonym paskiem. Dla rodziców wyróżnionych uczniów wręczono listy gratulacyjne.

Uczniowie klas kończących przygotowali ślubowanie….. zaś uczniowie klas młodszych złożyli życzenia swoim starszym kolegom……..

Pani Dyrektor pogratulowała absolwentom, życzyła połamania pióra maturzystom i samych sukcesów wszystkim absolwentom. Najlepszych oraz najbardziej zaangażowanych w prace na rzecz szkoły, aż 30 absolwentów uhonorowała nagrodami i dyplomami. Przedstawiciele uczniów i słuchaczy podziękowali Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za życzliwość, zaangażowanie 
i przekazana wiedzę, życząc dalszych sukcesów. Były to bardzo wzruszające chwile, pojawiły się łzy. Na zakończenie wszyscy z ogromna radością pozowali do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl