DLA NAJPIĘKNIEJSZEJ……

     Wreszcie nadszedł  ten wyjątkowy …. Dzień Piękniejszej Części Naszego Globu - Dzień Kobiet. Już od kilku dni przygotowywaliśmy się do tej chwili oglądając żartobliwą gazetkę na ten temat, przygotowaną przez uczniów, która znajduje się na holu           naszej szkoły. Dzisiaj, w przeddzień Święta Kobiet,  o godz. 12.30 wszyscy uczestniczyliśmy w akademii z tej tak wspaniałej okazji. Słuchaliśmy wierszy i  piosenek dla kobiet i o kobietach, w wykonaniu uczniów  klasy ósmej szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły branżowej i technikum oraz mieliśmy okazję obejrzeć prezentację przedstawiającą znane, sławne i słynne kobiety w Polsce i na świecie..

     Na zakończenie wszystkie kobiety, te duże i te mniejsze, uczestniczące w uroczystości zamiast symbolicznego kwiatka,  zostały zaproszone na tort i ciasto przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych. Było pysznie.

       WSZYSTKIM KOBIETOM, małym, mniejszym i dużym, tym które dopiero są pąkami  kwiatów i tym, które w pełni rozkwitły, tym które uczą się i pracują w SZKOŁACH „PROFESJA” w Radomiu oraz które współpracują bądź wspierają „PROFESJĘ” - SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA.  Niech Wam słońce nieustannie świeci a promienie ogrzewają wspaniałe serca.

WSZYSTKIEGO DOBREGO.

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl