DLA NAJPIĘKNIEJSZEJ……

Wreszcie nadszedł  ten wyjątkowy …. Dzień Piękniejszej Części Naszego Globu - Dzień Kobiet. Już od kilku dni przygotowywaliśmy się do tej chwili oglądając żartobliwą gazetkę na ten temat, przygotowaną przez uczniów, która znajduje się na holu           naszej szkoły. Dzisiaj, w przeddzień Święta Kobiet,  o godz. 12.30 wszyscy uczestniczyliśmy w akademii z tej tak wspaniałej okazji. Słuchaliśmy wierszy i  piosenek dla kobiet i o kobietach, w wykonaniu uczniów  klasy ósmej szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły branżowej i technikum oraz mieliśmy okazję obejrzeć prezentację przedstawiającą znane, sławne i słynne kobiety w Polsce i na świecie..

Na zakończenie wszystkie kobiety, te duże i te mniejsze, uczestniczące w uroczystości zamiast symbolicznego kwiatka,  zostały zaproszone na tort i ciasto przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych. Było pysznie.

WSZYSTKIM KOBIETOM, małym, mniejszym i dużym, tym które dopiero są pąkami  kwiatów i tym, które w pełni rozkwitły, tym które uczą się i pracują w SZKOŁACH „PROFESJA” w Radomiu oraz które współpracują bądź wspierają „PROFESJĘ” - SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA.  Niech Wam słońce nieustannie świeci a promienie ogrzewają wspaniałe serca.

WSZYSTKIEGO DOBREGO.