Slide Slide Slide Slide

KURSY I SZKOLENIA

Posiadamy szeroką ofertę kursów zawodowych. Nasza wykfalifikowana kadra wykładowców to gwarancja wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług szkoleniowych.

SZKOŁY

Bogata oferta szkół dla młodzieży w wielu atrakcyjnych kierunkach i profilach. Nasza oferta edukacyjna daje szansę na zdobycie atrakcyjnego zawodu oraz łatwe odnalezienie się na rynku pracy.

BADANIA PSYCHOTECHNICZNE

Świadczymy usługi z zakresu psychologii transportu oraz w celu uzyskania pozwolenia na broń. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę psychologów.
budynek szkoły

KIM JESTEŚMY?

Ośrodek Kształcenia Zawodowego „Profesja” działa na rynku szkoleniowym od 2005 roku. Jesteśmy jedną z wiodących instytucji szkoleniowych działających w regionie, proponującą bogatą ofertę szkoleniową, doświadczenie i renomę. Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Co nas wyróżnia?

Nasze certyfikaty

Nasze zaplecze

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

ZREALIZOWANYCH KURSÓW

PRZESZKOLONYCH OSÓB

ABSOLWENTÓW SZKÓŁ
tarcza

[ess_grid alias=”project-grid”]

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje?