Szkolenia i kursy

Szkolenia i Kursy w Ośrodku Kształcenia Zawodowego PROFESJA - Radom
Głównym profilem naszej działalności są usługi szkoleniowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę kursów zawodowych i warsztatów. Prowadzimy szereg szkoleń zawodowych przyuczających oraz przygotowujących do zawodu oraz uprawniających do wykonywania specjalistycznych zadań czy wymagających dodatkowych uprawnień i kwalifikacji. Często jest to przepustką dla naszych słuchaczy nie tylko na krajowy, ale również międzynarodowy rynek pracy.

Programy szkoleniowe są weryfikowane i zatwierdzane przez instytucje sprawujące nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia. Ponadto dostosowujemy je do wymagań i uwarunkowań w danej dziedzinie wiedzy, uwzględniając potrzeby i życzenia naszych Kontrahentów i klientów indywidualnych.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb rynku pracy oraz wszelkich zachodzących zmian, reagując na pojawiające się trendy i zapotrzebowanie na nowe kierunki szkoleń i kursów zawodowych. Celem naszych szkoleń i kursów zawodowych jest kreowanie postaw przedsiębiorczych naszych klientów indywidualnych poprzez przygotowywanie ich do funkcjonowania w gospodarce rynkowej, zaistnienia na rynku pracy czy samozatrudnienia.

Gwarantujemy Państwu wysoki poziom oferowanych przez nasz szkoleń i kursów zawodowych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra wykładowców, instruktorów i specjalistów w dziedzinie kształcenia oraz długoletnia współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy, Gminnymi i Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz innymi instytucjami funkcjonującymi na rynku potwierdzona licznymi referencjami to najlepsza gwarancja wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług szkoleniowych.

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl