W ramach projektu  „Twoje dane - twoja sprawa" 29  stycznia 2018r. uczniowie szkół "Profesja"  obchodzili dzień Ochrony Danych Osobowych.

Na wybranych lekcjach wychowawczych oraz warsztatch z zarządzania informacją został przeczytany  i omówiony  list Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowychw, którym  Pani dr Edyta Bielak – Jomaa  życzyła wielu inspirujących dyskusji oraz satysfakcji z podejmowanych działań w ramach programu "Twoje dane -twoja sprawa". Nauczyciele zwrócili uczniom szczególną uwagę na potrzebę ochrony danych i prywatności oraz bezpieczeństwa człowieka w cyfrowym świecie.

Dla uczniów przygotowane zostały edukacyjne filmy, prezentacje, quizy i rebusy.

Zapraszamy do przeczytania listu Generalnego Inspektora Danych Osobowych

DZIENOCHRONY2018 800x533

W październiku 2017 r.  Niepubliczne Szkoły "Profesja" zostały zgłoszone do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane - twoja sprawa". W czasie trwania programu zrealizujemy różne inicjatywy związane z tematyką ochrony danych osobowych i prawa do prywatności każdego człowieka. Informacje o tych wydarzeniach będzie można śledzić na naszej stronie internetowej.

TwojeDaneTwojaSprawa2017

W ramach projektu  „Twoje dane - twoja sprawa" 28  stycznia 2017r. uczniowie szkół "Profesja"  obchodzili dzień Ochrony Danych Osobowych. Zwieńczeniem działań jest tablica informacyjna przygotowana przez naszych uczniów.

giododzien

W październiku 2016 r.  Niepubliczne Szkoły "Profesja" zostały zgłoszone do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane - twoja sprawa".

Szczegóły dotyczące programu - na stronie GIODO.

Informacje o tych wydarzeniach będzie mozna śledzić na naszej stronie internetowej.

Przedstawiciele szkół Profesja wzięli udział w szkoleniu dla uczestników Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”, 25-26.10.2016 r.

informacje o szkoleniu i galeria

W dniu  7 czerwca 2017  ramach projektu "Twoje dane Twoja sprawa"  uczniowie szkół Profesja w Radomiu zapoznali się  z tematyką  ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa w internecie.  Swoją wiedzę pogłębili rozwiązując krzyżówki, rebusy i wykreślanki.