W ramach projektu  „Twoje dane - twoja sprawa" 29  stycznia 2018r. uczniowie szkół "Profesja"  obchodzili dzień Ochrony Danych Osobowych.

Na wybranych lekcjach wychowawczych oraz warsztatch z zarządzania informacją został przeczytany  i omówiony  list Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowychw, którym  Pani dr Edyta Bielak – Jomaa  życzyła wielu inspirujących dyskusji oraz satysfakcji z podejmowanych działań w ramach programu "Twoje dane -twoja sprawa". Nauczyciele zwrócili uczniom szczególną uwagę na potrzebę ochrony danych i prywatności oraz bezpieczeństwa człowieka w cyfrowym świecie.

Dla uczniów przygotowane zostały edukacyjne filmy, prezentacje, quizy i rebusy.

Zapraszamy do przeczytania listu Generalnego Inspektora Danych Osobowych

 
 

DZIENOCHRONY2018 800x533


 

 

 

W październiku 2017 r.  Niepubliczne Szkoły "Profesja" zostały zgłoszone do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane - twoja sprawa". W czasie trwania programu zrealizujemy różne inicjatywy związane z tematyką ochrony danych osobowych i prawa do prywatności każdego człowieka. Informacje o tych wydarzeniach będzie można śledzić na naszej stronie internetowej.

TwojeDaneTwojaSprawa2017


W ramach projektu  „Twoje dane - twoja sprawa" 28  stycznia 2017r. uczniowie szkół "Profesja"  obchodzili dzień Ochrony Danych Osobowych. Zwieńczeniem działań jest tablica informacyjna przygotowana przez naszych uczniów.

giododzien

 

W październiku 2016 r.  Niepubliczne Szkoły "Profesja" zostały zgłoszone do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane - twoja sprawa".

Szczegóły dotyczące programu - na stronie GIODO.

W czasie trwania programu zrealizujemy różne inicjatywy związane z tematyką ochrony danych osobowych i prawa do prywatności każdego człowieka.

Informacje o tych wydarzeniach będzie mozna śledzić na naszej stronie internetowej.

 

Przedstawiciele szkół Profesja wzięli udział w szkoleniu dla uczestników Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”, 25-26.10.2016 r.

informacje o szkoleniu i galeria

 

W dniu  7 czerwca 2017  ramach projektu "Twoje dane Twoja sprawa"  uczniowie szkół Profesja w Radomiu zapoznali się  z tematyką  ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa w internecie.  Swoją wiedzę pogłębili rozwiązując krzyżówki, rebusy i wykreślanki. 

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl