Materiał filmowy 1

Dzięki uprzejmości przedstawicieli zaprzyjaźnionych z PROFESJĄ mediów można zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, zobaczyć ciekawe formy realizacji zajęć dydaktycznych, a także konkursów, wysłuchać treści interesujących wywiadów z dyrekcją, nauczycielami, uczniami i ich rodzicami. Zapraszamy do obejrzenia materiału multimedialnego.

Materiał filmowy 2

Film z wręczenia nagród, z udziałem Pani Dyrektor Iwony Wiśnik, po rozstrzygnięciu konkursu programowania na WSH w Radomiu, którego sponsorem był Ośrodek Kształcenia Zawodowego "PROFESJA".

Materiał filmowy 3

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez TV Zebra prezentujący pokaz umiejętności uczniów szkoł OKZ Profesja

Materiał filmowy 4

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez TV Zebra prezentujący poloneza w wykonaniu uczniów szkół "Profesja"

Materiał filmowy 5

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez TV Zebra prezentujący pokaz umiejętności zawodowych uczniów szkół "Profesja" , który odbył się w styczniu 2018r.