Materiał filmowy 1

Dzięki uprzejmości przedstawicieli zaprzyjaźnionych z PROFESJĄ mediów można zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, zobaczyć ciekawe formy realizacji zajęć dydaktycznych, a także konkursów, wysłuchać treści interesujących wywiadów z dyrekcją, nauczycielami, uczniami i ich rodzicami. Zapraszamy do obejrzenia materiału multimedialnego.

Materiał filmowy 2

Film z wręczenia nagród, z udziałem Pani Dyrektor Iwony Wiśnik, po rozstrzygnięciu konkursu programowania na WSH w Radomiu, którego sponsorem był Ośrodek Kształcenia Zawodowego "PROFESJA". 

Zobacz materiał

Materiał filmowy 3

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez TV Zebra prezentujący pokaz umiejętności uczniów szkoł OKZ Profesja

Zobacz materiał

Materiał filmowy 4

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez TV Zebra prezentujący poloneza w wykonaniu uczniów szkół "Profesja"

Zobacz materiał

Materiał filmowy 5

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez TV Zebra prezentujący pokaz umiejętności zawodowych uczniów szkół "Profesja" , który odbył się w styczniu 2018r.

Zobacz materiał

 

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl