100 7894 1022x768W dniach od 26 września 2015r. do 9 października 2015r. 16 – osobowa grupa młodzieży Niepublicznych Szkół „PROFESJA” w Radomiu i Zwoleniu odbyła dwutygodniowe staże zagraniczne w Rimini we Włoszech w ramach projektu „Dziś zagraniczny staż – jutro wymarzona praca” finansowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w ramach projektu systemowego „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz szkolenia kadry kształcenia zawodowego”.


Przed wyjazdem każdy z uczestników projektu odbył 50-godzinny kurs języka włoskiego oraz przygotowanie zawodowe, kulturowe i pedagogiczno – prawne.
Na staże do Włoch wyjechali uczniowie odbywający kształcenie w kierunkach: kucharz, piekarz, mechanik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, fryzjer oraz sprzedawca. Zagraniczna praktyka uczniów Niepublicznych Szkół „PROFESJA” podniosła ich kwalifikacje zawodowe i językowe oraz zmotywowała do intensywniejszej nauki zawodu.


Udział w praktyce zagranicznej zwiększył szanse uczniów na zatrudnienie nie tylko w regionie czy Polsce, ale również w kraju partnera lub innych krajach UE. Program przewidywał także wycieczki i atrakcje kulturalne, które pozwoliły na lepsze poznanie regionu, jego kultury i historii.


Wszyscy uczniowie pozytywnie ukończyli staże zawodowe i otrzymali certyfikaty potwierdzające zrealizowanie programu. Przed nami konferencja podsumowująca zrealizowane działania i osiągnięte rezultaty projektu.

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl