Zebrania z rodzicami  uczniów szkół Profesja  dla młodzieży

odbedą się w dniu 16 września 2019r.  o godzinie 16.00 .

Obecność obowiązkowa

 

Drodzy uczniowie !!!!

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

w szkołach Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja,

które odbędzie się w dniu 2 września 2019r. o godzinie 10.00 

w budynku szkoły przy ulicy Biznesowej 7

 

 

 

 

promocja2 640x305

 

                 

 

        Wcześniej niż przewidziano, bo już w środę 19 czerwca 2019 r. w Niepublicznych Szkołach „PROFESJA” w Radomiu rozbrzmiał ostatni dzwonek roku 2018/2019.

Młodzież wraz z Rodzicami, Nauczycielami i Dyrekcją zgromadziła się na uroczystej Akademii  podsumowującej rok szkolny. Nie zabrakło wspólnych wspomnień, satysfakcji  z osiąganych sukcesów i refleksji. Dla wielu uczniów wręczanie nagród i wyróżnień,  nie tylko za wyniki  w nauce, ale także zaangażowanych w życie szkoły, było ogromną niespodzianką, były nawet łzy radości.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! 

Czytaj więcej...

 

   W dniu 23 maja 2019 w Iłży odbyły się pierwsze w historii Szkół „PROFESJA” w Radomiu zawody wędkarskie o „ PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY”.

   W zawodach wzięło udział 7 uczniów – zgodnie z obowiązującą w regulaminie metodą na spławik lub grunt oraz obowiązkiem korzystania z haczyków bezzadziorowych. Uczniowie byli bardzo profesjonalnie przygotowani do zawodów, posiadali swój sprzęt wędkarski, namioty i płaszcze przeciwdeszczowe.

Czytaj więcej...

 

29 kwietnia 2019r. w Szkołach „PROFESJA” w Radomiu odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, którą rozpoczęto wprowadzeniem flagi państwowej oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Uczennice i uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia, które przyczyniły się do uchwalenia pierwszej w Europie konstytucji oraz pozostałych świąt majowych 1 maja - Święto Pracy i Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy oraz 2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wspomniano również o 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej  w dniu 1 maja 2004 r. Uroczystość uświetniły wspaniałe recytacje poezji, której towarzyszyły muzyka i patriotyczne pieśni. Społeczność szkolna z zaciekawieniem  przysłuchiwała się lekcji historii uzupełnionej bardzo obrazowo przedstawioną prezentacją multimedialną, przygotowaną pod kierunkiem nauczycieli – Elżbiety Gniadek i Anny Ociepki

Czytaj więcej...

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ”

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w RADOMIU: tel (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:     www.szkolaradom.profesja.radom.pl