Kształcenie odbywa się w oparciu o programy umieszczone w szkolnym zestawie programów nauczania.pieczatka bezplatne2

• na podbudowie 8 – letniej szkoły podstawowej/gimnazjum – do klasy pierwszej – cykl kształcenia 3 lata,
  • na podbudowie ZSZ – do klasy drugiej – cykl kształcenia 2 lata.

Tryb nauczania: zaoczny

WYKAZ  DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO PRZYJĘCIA SŁUCHACZA  DO SZKOŁY:

Zajęcia we wszystkich szkołach dla dorosłych w systemie zaocznym odbywają się sobota – niedziela, co dwa tygodnie w godz. 08.00 – 16.00.

Słuchacz otrzymuje BEZPŁATNIE legitymację szkolną, niezbędne zaświadczenia potwierdzające status słuchacza.

Zapisy prowadzi i bliższych informacji udziela:

sekretariat szkoły w Radomiu

ul. Biznesowa 7 (teren dawnych Zakładów Metalowych, za sklepem LedaSport),  Tel. 48 360 13 56

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego kierunku, skontaktuj się z sekretariatem.