Wcześniej niż przewidziano, bo już w środę 19 czerwca 2019 r. w Niepublicznych Szkołach „PROFESJA” w Radomiu rozbrzmiał ostatni dzwonek roku 2018/2019.

Młodzież wraz z Rodzicami, Nauczycielami i Dyrekcją zgromadziła się na uroczystej Akademii  podsumowującej rok szkolny. Nie zabrakło wspólnych wspomnień, satysfakcji  z osiąganych sukcesów i refleksji. Dla wielu uczniów wręczanie nagród i wyróżnień,  nie tylko za wyniki  w nauce, ale także zaangażowanych w życie szkoły, było ogromną niespodzianką, były nawet łzy radości.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Uczniowie programem artystycznym wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud i wszelką pomoc.

Rok 2018 / 2019 dla całej społeczności szkolnej był rokiem wyjątkowym, dużo się działo przez cały rok a młodzież aktywnie i chętnie uczestniczyła we wszystkich działaniach, najważniejsze  i z których jesteśmy dumni to:

- 5 lecie istnienia szkół „PROFESJA” w Radomiu,

- 100 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę i bicie rekordu dla NIEPODLEGŁEJ,

- wyróżnienie dla dwóch uczniów – stypendystów stypendium Prezesa Rady Ministrów,

-  po raz ostatni przeprowadzony egzamin gimnazjalny i po raz pierwszy egzamin ósmoklasisty,

- ukończenie szkoły z wyróżnieniem przez ucznia Technikum

- po raz pierwszy promocje z wyróżnieniem przez uczennice Szkoły Branżowej
I Stopnia,

- ostatni absolwenci wygasających szkół - Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

- pierwsi absolwenci Liceum Ogólnokształcącego dla młodzieży i ośmioletniej Szkoły podstawowej.

Wszystkim Nauczycielom, uczniom i ich rodzicom podziękowano za życzliwość, zaangażowanie i przekazaną wiedzę, życząc bezpiecznego i udanego wypoczynku!