W dniach 10 - 12 kwietnia 2019r. w Szkołach „PROFESJA” w Radomiu  odbył się po raz ostatni w roku szkolnym 2018 / 2019 Egzamin Gimnazjalny. Przystąpili do niego uczniowie Niepublicznego Gimnazjum oraz słuchacze Niepublicznego Gimnazjum dla Dorosłych,  łącznie 44 osoby.

Natomiast w dniach 15 - 17 kwietnia 2019r. „swój” egzamin, po raz pierwszy, pisali ósmoklasiści Niepublicznej Szkoły Podstawowej z oddziałami przysposabiającymi do pracy łącznie 30 uczniów.   Jak to zwykle bywa młodzież była pełna obaw, ale okazało się, że „strach ma wielkie oczy”.  Wszyscy wychodzili zadowoleni.