Szkoła Podstawowa dla młodzieży z oddziałami przysposabiającymi do pracy

pieczatka bezplatne2

Tryb nauczania: dzienny

Wiek: 15 lat do 18 lat (ukończone 14 lat, nieukończone 18 lat)

WYKAZ  DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO PRZYJĘCIA UCZNIA  DO SZKOŁY:

Zajęcia we wszystkich szkołach dla młodzieży odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Uczeń otrzymuje BEZPŁATNIE legitymację szkolną oraz niezbędne zaświadczenia potwierdzające status ucznia.

Zapisy prowadzi i bliższych informacji udziela:

sekretariat szkoły w Radomiu

ul. Biznesowa 7 (teren dawnych Zakładów Metalowych, za sklepem LedaSport),  Tel. 48 360 13 56

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego kierunku, skontaktuj się z sekretariatem.