Branżowa Szkoła I stopnia daje świetne przygotowanie do wykonywania danego zawodu.pieczatka bezplatne2

Są to zawody poszukiwane, cenione, dające zatrudnienie i atrakcyjne zarobki zarówno w Polsce jak i krajach Unii Europejskiej.

Tryb nauczania: dzienny

Czas trwania nauki: 3 lata

Na podbudowie gimnazjum i szkoły podstawowej

• Fryzjer
  • Kelner
  • Sprzedawca
  • Kucharz
  • Cukiernik
  • Mechanik pojazdów samochodowych
  • Blacharz samochodowy
  • Lakiernik
  • Ślusarz
  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
  • Murarz-tynkarz
  • Cieśla
  • Betoniarz-zbrojarz
  • Elektryk
  • Piekarz
  • Operator obrabiarek skrawających
  • Elektromechanik pojazdów samochodowych

WYKAZ  DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO PRZYJĘCIA UCZNIA  DO SZKOŁY:

Zajęcia we wszystkich szkołach dla młodzieży odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Uczeń otrzymuje BEZPŁATNIE legitymację szkolną oraz niezbędne zaświadczenia potwierdzające status ucznia.

Zapisy prowadzi i bliższych informacji udziela:

sekretariat szkoły w Radomiu

ul. Biznesowa 7 (teren dawnych Zakładów Metalowych, za sklepem LedaSport),  Tel. 48 360 13 56

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego kierunku, skontaktuj się z sekretariatem.